Product filter
Manufacturer
Головна >> Догляд за ставком >>

Догляд за ставком


Сортування:
Показати:
Догляд за ставком

Яким має бути відхід за ставком?

Ставок - це відкрита екосистема і, незважаючи на усі зусилля його власника, він, так або інакше, схильний до впливу ззовні. У нього потрапляє листя і частки наземних рослин, прилітають комахи, а вітер приносить масу мікроскопічних організмів. Природа, що не терпить порожнечі, намагається диктувати свої закони, роблячи це не завжди вигідним для людини чином. Саме тому відхід за ставком має бути регулярним і ретельним.

Які є засобу по відходу за ставком?

Сучасних засобів по відходу за ставком дозволяють контролювати його стан досить ефективно і домагатися відмінних результатів.

Сачків різного розміру і форми дають можливість як ловити рибу, так і ефективно збирати з поверхні води занесене туди сміття.

Пилососів для очищення дна дають можливість боротися з донними відкладеннями і здійснювати очищення водойми без особливого клопоту. Це дуже зручно, враховуючи те, наскільки значна площа, яку треба обслуговувати.

Спеціальних пристосувань дозволяють ефективно очищати дно і камені, а також будь - які предмети, що знаходяться у воді, уникаючи як забруднення їх природними відкладеннями, так і обростань.

Ставкових термометрів допомагають відстежувати температуру води і своєчасно реагувати на її зміни.

Різних місткостей для висадки ставкових рослин, як донині, так і плаваючі, роблять можливим створення цікавих композицій і унікального дизайну ставка. Завдяки ним зручно переміщати рослини у разі потреби.

Препаратів, призначених для зміни характеристик великих об'ємів води, дозволяють підтримувати потрібну мешканцям водойми жорсткість і кислотність.

Засобів для очищення ставка від водоростей допомагають ефективно боротися з цвітінням води і обростаннями, пригноблюючи нижчу водну рослинність. Це необхідний захід, враховуючи те, що освітленість і тепло, від яких залежить інтенсивність зростання і розмноження водоростей, просто неба регулювати дуже складно.

Спеціальних хімічних препаратів призначені для своєчасного знищення грибків і паразитів.

Пакетів для перевезення великих риб і рослин дають можливість облаштувати і заселити ставок, а також вносити зміни в його рослинний і тваринний світ без зайвого клопоту.

Як замовити засіб для ставка в інтернет - магазині Ezoo?

Наш магазин пропонує вам засоби по відходу за ставком за доступною ціною. Їх використання заощадить ваш час і сили і допоможе вашій водоймі виглядати ідеально. У нашому магазині ви також зможете придбати декор і освітлення, корм для ставка, компресори, насоси, обігрів, добрива для рослин.   eZoo завжди готовий надати вам все, щоб зробити ставок найкращою прикрасою присадибної ділянки.

Корзина товаров