Product filter
Price  25 - 232грн.
Manufacturer
Головна >> Туалети для гризунів >>

Туалети для гризунів


Сортування:
Показати:
Туалет кутовий Rody Toilet для кроликів та фредок, пластик 36х28х15см Savic
Savic НАРОДИ ТУАЛЕТ (Rody Toilet) кутовою для кроликів і фреток, пластикКутовий туалет для кроликів, тхорів, щурів, морських свинок виконаний з пластика, легко чиститься, дуже компактний, не займає багато місця в клітині...
190грн.
В наявності
Туалети для гризунів

Вибираємо туалет для гризуна

Не так давно фраза про туалет в клітині гризуна здавалася для обивателя чимось за гранню здорового глузду. Але реальність може відрізнятися від чиїх - небудь уявленнях про неї. Пухнасті малюки на ділі виявляються досить практичними і тямущими істотами для того, щоб допомогти своєму хазяїну підтримувати чистоту в їх житлі.

Часте живлення і інтенсивність травлення гризунів автоматично має на увазі велику кількість відходів життєдіяльності. Накопичуючись, вони забруднюють підстилку і стають джерелом неприємного запаху. Використання туалетика в клітині зменшує морочливість процесу прибирання і дозволяє підтримувати її в хорошому санітарному стані. Також слід врахувати, що гризуни від природи охайні і якщо людину бентежить неприємний запах, витікаючий від клітини із забрудненою підстилкою, то наскільки неприємно самому тваринному знаходитися в ній.

Яким має бути лоточок?

Як правило, туалети для гризунів роблять з пластика. Їх легко мити і вони не бояться вологи. Розмір лоточка залежить від розміру вихованця. Він може бути:

  • відкритим;
  • закритим.

Частенько вони є невеликою кутовою конструкцією. Це зручно, адже таким чином судок займає мінімум місця в клітині.

Важливим моментом привчання звірятка до туалету є те, що не слід встановлювати горщик до того, як він сам визначився - який з кутів йому комфортніше використати. Місце має бути спокійним і затишним для самого малюка. Не варто примушувати його користуватися туалетом насильно - це дасть результат, який буде протилежний до бажаного. Для того, щоб зробити користування судком звичним для пухнастого вихованця, треба відстежити, який кут клітини він віддає перевазі для задоволення природних потреб. Після цього слід встановити горщик туди, помістивши всередину трохи забрудненої підстилки. Привчити до користування цим нескладним, але важливим предметом можна навіть крихітного джунгарика.

Морські свинки, при змісті у великій клітині з декількома секціями, іноді вважають за краще мати декілька відхожих місць у власному житлі. В цьому випадку зручною буде установка двох туалетиков в різних точках клітини.

В якості того, що утримує вологу і запах наповнювача можна використати спеціальні гранули, наприклад, з пресованої соломи, або ж пісок для шиншил.

Де варто замовити туалет?

Магазин eZoo пропонує придбати туалет для вашого улюбленця. Цей корисне пристосування для відходу за твариною скоротить витрати вашого часу на прибирання клітини і зробить проживання вихованця у вашому будинку комфортним. У нашому магазині ви також зможете замовити товари для груминга і відходу за гризунами, підстилки і наповнювачі, напувалки і годівниці, будиночки і тунелі, клітини, перенесення, аксесуары для клітин.

Корзина товаров