Головна >> Кошачі туалети >>

Кошачі туалети


Кошачі туалети

Як вибрати туалет для кота?

Туалет для кішки-важливий предмет в наборі речей, необхідних для утримання тварини у будинку. Він має бути зручний як для вихованця при його використанні, так і для хазяїв при прибиранні. Його розташування в просторі квартири не повинне викликати проблем. Крім того, важливою вимогою до котячого лотка є його гігієнічність.

Особливості використання туалетів для котів

Туалет для кішки встановлюють в тихому і досить затишному місці. Під час його використання ніщо не повинне турбувати тварину, інакше кішка може просто відмовитися від нього. Різноманітність геометричних форм котячих лотків дозволяє встановити їх в потрібному місці оптимальним чином і використати спеціальні аксесуари.

Туалети для кішок можуть використовуватися з наповнювачем або ж і без нього. Моделі, що допускають другий тип використання, мають подвійне гратчасте дно, що дозволяє тварині залишати лапи чистими. При відмові від наповнювача прибирання в горщику треба робити після кожного відвідування його вихованцем, інакше в приміщенні швидко утворюється неприємний запах.

Видів котячих туалетів

Окрім різноманітності форм, котячі туалети розрізняються типом конструкції. Їх можна розділити на:

  • відкриті дрібні;
  • відкриті глибокі;
  • закритих.

неглибоких туалетів з гратами добре підходять для використання без наповнювача. Вони зручні при поїздках або у разі, якщо простір обмежений.

При використанні наповнювачі краще вибирати горщик з високими стінками. Особливо зручні моделі, що мають знімний захисний борт, що дозволяє уникнути розсипу наповнювача, який кішки, як правило, копають.

Закритих туалетів зовні нагадують невеликий пластиковий будиночок. Їх гідність полягає в тому, що що знаходиться усередині тваринне ніщо не турбує. Також моделі цього типу добре утримують запах усередині, особливо в жарку погоду. Це зручно, якщо хазяї довго відсутні, наприклад впродовж робочого дня. Сучасні моделі закритих лотків оснащені повітряними фільтрами.

Якщо туалет закритого типу для кішки в новинку, її потрібно привчати до нього поступово, залишаючи перший час дверці відкритими або знімаючи її.

Глибина необхідного туалету не залежить від розміру тварини - навіть місячне котеня цілком здатне забратися в глибокий горщик самостійно. А ось на розмір самого лотка слід звертати увагу при виборі моделі. Тварина великої породи, наприклад мейн - кун, не зможе нормально розташуватися в мініатюрному горщику, спиратиметься на його борт і перевертатиме лоток, розсипаючи вміст.

Котячих туалетів на pet24.com.ua

Асортимент туалетів для кішок в магазині eZoo дозволяє вибрати найбільш відповідний звичкам і смакам тварини будь - якої породи і що одночасно відповідає побажанням найвимогливіших хазяїв. Представлений асортимент дає можливість підтримувати чистоту у будинку найбільш зручним для вас способом.

Корзина товаров