Головна >> Ставки >>

Ставки


Ставки

Що потрібне, щоб ваш ставок був в ідеальному стані?

Останнім часом, все більшої популярності набуває обслуговування природних і штучних водойм (ставків, басейнів). Наш сайт зоотехніки Ezoo радий запропонувати вашій увазі різні товари для ставка. Зокрема у відповідному розділі нашого сайту, ви можете ознайомитися з пропонованими товарами цієї специфіки.

Спеціальне устаткування для ставків

Так, ми пропонуємо такі товари для ставка, як спеціальне устаткування, за допомогою якого здійснюється аерація і очищення ставка. У наявність широкий вибір різноманітного устаткування, що фільтрує, здійснює різні види очищення ставкової води, включаючи звичайну механічну, з видаленням бруду і великих часток, хімічну і біологічну очищення. Для аерації також використовується спеціальне устаткування, придбати яке можна на сайті, ознайомившись заздалегідь з його технічними характеристиками.

Товари для ставків від інтернет - магазину Ezoo

Додатково, для роботи вищезгаданого устаткування, рекомендуємо ознайомитися з різними моделями насосної техніки (розділ " Помпи і насоси " сайту). У наявність також устаткування для стерилізації (видалення шкідливих бактерій і збудників різних захворювань у мешканців ставка). Для очищення і підготовки води рекомендовано використати спеціальні хімічні засоби (хімія ставкова ). Також, серед пропонованого устаткування варто виділити системи терморегуляції і обігріву, а також устаткування для підсвічування ставка. Товари для ставка включають широкий вибір кормів для ставкових риб.

Корзина товаров