Головна >> Таймери для акваріума >>

Таймери для акваріума


У цій категорії немає товарів.
Таймери для акваріума

Як вибрати таймер для акваріума?

Освітлення в акваріумі повинне мати певний добовий ритм. Фізіологія живих організмів пристосована до реагування на різкі перепади світла, але, проте, нормальною для них є плавання зміна дня і ночі.

В ритмі сучасного життя досягти природних коливань освітлення в акваріумі можливо далеко не завжди. У холодну пору року, коли світає пізно, а темніє рано, багатьом доводитися йти на роботу, різко включаючи світло в акваріумі, що знаходиться в неосвітленій кімнаті. Це викликає у рибок стрес, який негативно відбивається на їх стані. Те ж саме відбувається і з виключенням освітлення.

Для простого вирішення цієї проблеми використовують акваріумні таймери. При їх допомозі можна наблизити ритм змін освітленості до природної, настроївши включення освітлювальної системи на той час, коли за вікнами розвиднілось. Це дозволить уникнути різких перепадів.

Переваг сучасних таймерів

Включений таймер дозволяє акваріуму підтримувати ідеальний світловий режим незалежно від зайнятості свого власника, позбавляючи його від зайвого клопоту. Таким чином відхід за ним стає легким і приємним.

Сучасних таймерів відносяться до однієї з двох категорій :

  • електромеханічних таймерів для акваріумів;
  • електронних таймерів для акваріумів.

Електромеханічних таймерів, як правило, оснащені круглим циферблатом, забезпеченим з тимчасовою шкалою і пластинками - важелями. За допомогою цих пластинок і задається програма включень - виключень і інтервалами в 5-10-15 хвилин. Цей інтервал встановлюється виробником.

Достоїнствами електромеханічних моделей є їх простота і демократична ціна. Їх недоліки ця постійність заданої програми для усіх днів тижня, збій програми при виключенні електромережі і те, що робота багатьох моделей супроводжується клацаннями або цоканням.

Моделей електронних таймерів відрізняються один від одного дизайном і можуть мати різний набір функцій. Вони, як правило, мають вбудовані акумулятори, тому не збиваються при відключенні електроенергії. Робота їх беззвучна, а налаштування програми включень - виключень на різні дні можуть варіювати.

Як придбати акваріумний таймер за вигідною ціною?

В нашому магазині ви можете придбати акваріумні таймери, який зменшить кількість рутинної роботи при щоденному відході за акваріумом і дозволить вам не турбуватися про правильність ритму освітлення. Магазин eZoo завжди радий допомогти вам перетворити ваше захоплення акваріумістикою на захоплюючий процес, що приносить задоволення.  Також в нашому магазині можна придбати усе необхідне для  освітлення акваріумасвітильникивідбивачілампикришки для акваріума  і ін.

Корзина товаров