Product filter
Price  70 - 760грн.
Manufacturer
Обсяг
Головна >> Засоби по догляду за птахами >>

Засоби по догляду за птахами


Сортування:
Показати:
Засоби по догляду за птахами

Як правильно доглядати за вашие птахом?

Гігієна обмеженого простору, який є пташина клітка, вимагає посиленої уваги. Зневага ці питанням може привести до виникнення паразитарних і інфекційних захворювань, а також зробити клітину джерелом неприємного запаху Продукти і відходи життєдіяльності пернатих, знаходячись на невеликій площі, можуть стати середовищем для розмноження мікроорганізмів, у тому числі хвороботворних. Щоб уникнути цього, відхід за птахом повинен включати регулярне чищення клітини і її обробку в міру необхідності.

Правила обробки клітини

В першу чергу в цьому допоможуть змінювані підстилки для клітин. Вони зручні у використанні і дозволяють зробити прибирання практично за декілька секунд. Їх склад натуральний, нешкідливий для птаха і містить важливі для неї хімічні елементи.

Засобів для обробки клітин допоможуть усунути небажану бактерійну флору і протидіяти виникненню запаху. Частенько такі препарати випускаються у формі спреев і аерозолів. Вони, як правило, мають приємний аромат і дозволяють з легкістю видалити забруднення аж до жирних плям.

Протипаразитарні спреи дозволяють знищувати комах як усередині клітини, так і навколо неї. Використання їх робиться в міру необхідності. Як правило, такі препарати мають пролонговану дію, тобто захищають оброблене місце від появи комах певний проміжок часу. Це дозволяє узабезпечити пернатих від паразитів.

Відхід за птахом

Відхід за птахами не обмежується чищенням і обробкою клітин. Сучасні засоби гігієни для тварин дозволяють ефективно доглядати безпосередньо за самими пернатими, підтримуючи їх зовнішній вигляд на висоті.

Використовуваних шляхом того, що розпиляло шампуні - кондиціонерів для птахів покращують стан оперення і зраджують йому блиск. Також вони сприяють створенню ідеального водного балансу шкіри і пір'я, підтримуючи їх здоров'я.

В нашому магазині ви знайдете кошти по відходу за птахами, деякі допоможуть вам забезпечити здоров'я і прекрасний зовнішній вигляд ваших вихованців. У нашому магазині ви також зможете замовити усе необхідне для якісного відходу за птахами : корм, годівниці і напувалки, іграшки,   аксесуари, клітини для птахів і підставки під клітини. Звернувшись до нас, ви знайдете необхідні товари за розумними цінами. eZoo завжди радий допомогти вам містити своїх улюбленців в найкращій формі.

Корзина товаров