Головна >> Засоби для акваріума >>

Засоби для акваріума


Засоби для акваріума

Які бувають препарати для акваріума?

Акваріум це штучно створена біологічна система.   У разі потреби, для того, щоб збалансувати її стан, можна використати різні способи і один з найчастіше вживаних на практиці − це внесення в акваріум тих або інших хімічних препаратів. Їх можна розділити на декілька логічних категорій:

  • препаратів для відходу за рослинами ( добрива і підгодівлі);
  • засобів для відходу за тваринами (ліків і вітамінні препарати для  риб  і інших мешканців акваріума );
  • препаратів загальної дії.

Вибирання сучасних засобів такого роду досить широке і дозволяє успішно вирішити більшість проблем, з якими може зіткнутися акваріуміст.

Особливостей дії

Дія добрив і підгодівель спрямована на забезпечення акваріумній рослинності необхідними макро- і мікроелементами. Вони  можуть застосовуватися у вигляді розчинів, порошків, а також пігулок, занурюваних в грунт.

Лікарських засобів випускаються, як правило, в рідкій формі. За допомогою їх внесення в акваріумну воду досягається терапевтичний ефект. Вони спрямовані проти різних бактерійних, грибкових, вірусних і паразитарних захворювань акваріумних риб.

Препаратів загальної дії впливають на біосистему акваріума в цілому. Вони коригують стан води, нейтралізуючи в ній шкідливі домішки, коригують її стан і хімічний склад, забезпечують акваріум корисною бактерійною флорою, пригноблюють зростання небажаних водоростей і т. д.

Яких проблем допоможуть уникнути препарати для акваріума?

Оскільки що усе, що відбувається в акваріумі взаємозв'язано, своєчасне використання потрібного препарату може запобігти цілому ланцюжку проблем. Крім того, сучасна акваріумна хімія спрощує процес відходу за акваріумом. Замість тривалого і складного приготування акваріумної води методом відстоювання і наведення її основних показників до необхідних значень можна просто використати певні препарати. Вони виведуть небезпечний для водних організмів хлор і розчинені у воді гази і приведуть її показники в норму.

В нашому магазині ви знайдете широкий вибір засобів з області акваріумної хімії, які будуть корисні при відході за акваріумом. Наш асортимент дозволяє полегшити відхід за ним і впоратися з більшістю проблем, які можуть виникнути в екстрених випадках. Звернувшись в eZoo, ви зможете підібрати прості рішення для будь - яких проблем і збережете час і зусилля із відходу за акваріумом.

Корзина товаров