Product filter
Price  881 - 1200грн.
Manufacturer
Головна >> Підставки >>

Підставки


Сортування:
Показати:
Підставка металева чорна під клітку Cavie 80 Ferplast
Стійка і надійна підставка для клітини італійської фірми Ferplast.Підставка на колесах, завдяки яким вона легко переміщається.Виготовлена з високоякісних матеріалів.Металева підставка для клітини Габарити (Д х Ш х В) 73.5х44х50 см..
1028грн.
Очікування 2-4 дні
Підставка металева під клітку Rabbit 120 чорна Ferplast
Сучасна металева підставка для клітини.Підставка для клітини італійської фірми Ferplast відрізняється високою надійністю і міцністю.На колесах.Металева підставка для клітини Габарити (Д х Ш х В) 113х53х50 см..
1200грн.
Очікування 2-4 дні
Підставка металева STAND 100 для клітин Ferplast : RABBIT 100, CASITA 100
Металева підставка для клітини фірми Ferplast гарантованої якості і відповідає потребам сучасного ринку.Для зручності підставка обладнана колесами.Стійка і проста в експлуатації.Габарити (Д х Ш х В) 89.5х51.5х50 см..
Немає в наявності

Підставки для клітин гризунів : раді з вибору

Придбаваючи клітини для домашніх улюбленців, багато хто часто забуває про таку потрібну річ, як підставки для клітин, і абсолютно марно, адже сучасні клітини можуть відрізняться досить великою вагою і розміром, тому можуть створювати проблеми при вимушеному транспортуванні в межах кімнати (наприклад, при виконанні прибирання). Розв'язати проблему переміщення або установки клітки для гризунів в кімнаті, дозволяють спеціальні підставки клітин, купити які пропонує наш інтернет - магазин зоотоваров Ezoo за досить розумними і доступними цінами.

Особливостей

У разі наявності великої і важкої клітини, оптимальним вибором є придбання підставки  клітин  для гризунів, що має спеціальні коліщатка транспортувань - в цьому випадку перемістити клітину в потрібне місце кімнати не складе ніяких труднощів.

Як вибирати підставку?

При виборі підставки кліток для гризунів рекомендуємо звертати увагу на відповідність розмірів клітини і підставки, також важливе значення має висота самої підставки - слід здійснювати вибір так, щоб вам було зручно доглядати за гризунами. Наші підставки кліток для гризунів відрізняються високою якістю виготовлення, мають потрібну міцність, зручні для використання. У нашому магазині ви також зможете замовити  аксесуары для клітин,  товари для груминга і відходу за гризунами, напувалки і годівниці, будиночки і тунелі, перенесення.

Корзина товаров