Нашийник антиблошиний КІЛТІКС Bayer

Виробник: Bayer
Модель:91020
Наявність: В наявності
Ціна: 411грн.
Зареєстрованим користувачам знижка 0%!!!
Другие варианты: 

Утримання тварини - це не тільки хвилювання про харчування домашнього улюбленця та про його комфорт, це, скоріше всього, першочергово безприпинний контроль його здоров`я. І завдання номер один для власника - це допомога вихованцю в попередженні появи, виявленні та боротьбі з паразитами. Як раз для таких цілей наш сайт пропонує Вам kiltix Bayer .

КІЛТІКС від Байєр призначений для профілактики та боротьби проти блох та кліщів. Блохи - одні з найбільш поширених паразитів. Те, що у Вашого вихованця блохи досить просто можна зрозуміти. Тварина сильно чешеться, стає знервованою, і на шкірі і шерсті стають помітні яйця, личинки бліх, а також, сліди їх життєдіяльності. Так як блохи являються ще й рознощиками різних захворювань, то боротися з ними необхідно рішуче і оперативно. Також, з настанням тепла, усі власники тварин починають більше часу проводити з вихованцем на свіжому повітрі. Здавалося б, що в цьому може бути поганого? Звичайно ж, в самих прогулянках абсолютно нічого. Але з настанням весни прокидаються не тільки дерева і тварини, але і кліщі. Кліщ досить небезпечний для тварин, адже крім природного дискомфорту і больових відчуттів у Вашого вихованця, кліщі найчастіше можуть бути переносниками серйозних захворювань. У зв`язку з цим ветеринари рекомендують не тільки оглядати вихованця після прогулянки, але і застосовувати спеціальні засоби захисту від цього виду паразитів.

kiltix обов`язково допомагає Вашій домашній тварині, як у випадку, коли зараження вже виникло, так і для профілактики. Він використовується для собак. Виготовляється kiltix у вигляді нашийника.

Нашийник – це, якщо не найефективніший, то однозначно найбільш зручний метод боротьби з паразитами. Головною його перевагою є постійна дія. При цьому тварина захищена від потрапляння активної речовини всередину. Ваш улюбленець може активно бігати, а також плавати чи митись. При цьому, не варто забувати про обмеження, в першу чергу, по віку тварини, а також, використовувати нашийники не рекомендовано годуючим, вагітним та хворим тваринам.

Головним діючим компонентом є Пропоксур - діюча речовина, яка сприяє надійному знищенню і профілактиці бліх, вошей, волосоїдів і кліщів, погано всмоктується в шкіру, переважно залишаючись на шерсті тварин., Флуметрин - інсектоакарицидної препарат, призначений для знищення бліх і іксодових кліщів, які паразитують на собаках, а також для захисту від їх нападу.

КІЛТІКС Байєр захистить Вашого улюбленця від блох та кліщів.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Переваги:


Недоліки:


Ваш відгук:

Повідомляти про відгуки по ел. почті:

Ваш email:


Оцінка: Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Нашийник антиблошиний КІЛТІКС Bayer
Ціна: 411грн.
Зареєстрованим користувачам знижка 0%!!!

Корзина товаров