Головна >> СО2 для акваріума >>

СО2 для акваріума


СО2 для акваріума

 

Навіщо використовують системи З 2 для акваріума?

Вуглекислий газ - особливо важлива речовина в житті рослин. Впродовж свого життя рослинні клітини використовують його для здійснення процесу фотосинтезу, який забезпечує зростання і розвиток зелених насаджень в акваріумі. Саме із З 2 рослини створюють органічні речовини, такі потрібні ім. Крім того, в процесі фотосинтезу вони виробляють кисень, необхідний рибкам і іншим водним тваринам. Саме тому перед акваріумістом частенько встає питання про те як, як збільшити З 2 у акваріумі.

Де замовити усе необхідне?

Магазин eZoo пропонує вам прилади для розчинення углекистлоты в акваріумі, призначеній для забезпечення стимуляції зростання і розвитку рослин. Представлений асортимент здатний задовольнити як потреби порівняно невеликих акваріумів, так і значних за об'ємом. У нас ви зможете знайти устаткування для звичайних акваріумів і травників і вибрати серед запропонованих товарів найбільш відповідне вам. Також ми пропонуємо купити змінні балони 2 для акваріума з доставкою, витратні матеріали і подання вуглекислого газу, що комплектують для систем, і що застосовуються для перевірки його концентрації ph- контроллери.

Специфіка застосування

Для забезпечення інтенсивного зростання і розвитку рослинності в акваріум вносять вуглекислий газ в різній формі. Найчастіше для цього використовується спеціалізоване З 2-устаткування, яке забезпечує поступове і строго дозоване подання цієї речовини. Останнє особливо важливе тому, що його надлишок шкодить акваріумним тваринам. Тому такі важливі прилади і пристрої, що дозволяють точно вивіряти дози, що розчиняються у воді.

Вуглекислий газ може подаватися в акваріум декількома методами. Кожен з них має свої переваги.

Досить часто для забезпечення рослинності З 2 використовують балонні установки. Вони включають балон і систему контролю, що дозволяє точно дозувати газ, що подається. Такі системи продаються в готовому виді, як і змінні балони до них. Перевагами цього методу є:

  • великий запас вуглекислого газу;
  • повний контроль інтенсивності його подання;
  • стабільність роботи системи в цілому;
  • можливість її автоматизації (наприклад, підключення рН - контроллера).
  • Серед недоліків можна відмітити:
  • складність складання багатокомпонентної системи;
  • наявність балона високого тиску, поводження з яким вимагає певної обережності і дотримання правил безпеки.

Іншим поширеним способом подання З 2 для акваріума являється використання генераторів. З їх допомогою вуглекислий газ виходить методом бродіння або за допомогою хімічних реакцій, що дозволяє уникнути використання балонів.

Проте, в цьому випадку, точність дозування З 2, що подається в акваріум, варіює залежно від моделі устаткування для його генерації.

Провідні виробники акваріумного устаткування, що чутливо реагують на запити сучасної акваріумістики, розробляють усе більш досконалі системи, що дозволяють забезпечувати акваріумну рослинність у відмінному стані.

Корзина товаров