Головна >> Обігрів для ставка >>

Обігрів для ставка


У цій категорії немає товарів.
Обігрів для ставка

Навіщо потрібний обігрів ставка?

Обігрів для ставка є дуже важливим чинником при підтримці оптимального стану екосистеми штучної або природної водойми. Основним призначенням обігріваючого устаткування є забезпечення точкового обігріву поверхні води при сильних холодах (при небезпеці замерзання поверхні ставка). Цей вид устаткування не призначений для обігріву усього об'єму води - він здійснює точковий обігрів в конкретному місці, для утворення ополонки, що необхідно для якісного газообміну в ставку, і захисту мешканців ставка від браку кисню. Зимова аерація водойм позвоялет уникнути загибелі риб і інших мешканців ставка від кисневого голоду - устаткування, що здійснює обігрів для ставка особливо необхідно власникам невеликих водойм.

Яким має бути устаткування?

Конструкція устаткування для обігріву дозволяє обігрівачам знаходиться у поверхні (плаваюча конструкція). Вироби оснащуються спеціальним поплавцем і нагрівальним елементом. Нагрівач забезпечує підігрівання навколо виробу з утворенням області теплої води під куполом поплавця.

Де варто купувати обігрів для ставка?

Таким чином, обігрів для ставка забезпечує нормальну зимівлю його мешканців, дозволяє зберегти особливості його екосистеми. У нашому магазині ви також зможете придбати компресори, насоси, фільтри і помпи, наповнювач для фільтру, уф стерилізатори.

Корзина товаров