Головна >> Акваріумістика >> Обладнання для акваріума >> Обладнання для акваріума >> Компресори для акваріума >> Компресори для акваріума >>

Компрессоры для пруда


У цій категорії немає товарів.
Компрессоры для пруда

Як вибрати компресор для акваріума?

Компресор для акваріума украй необхідна річ, оскільки від наявності цього виду устаткування цілком і повністю залежить нормальне функціонування екосистеми вашого акваріума. Компресори для акваріума забезпечують якісну і своєчасну аерацію води, дозволяючи здійснити насичення води киснем, для здоровішої життєдіяльності риб і інших жителів акваріума. Також сучасний акваріумний компресор забезпечує нормальну роботу донних або аэрлифтных   фільтрів, в яких робота здійснюється за рахунок переміщення повітряних бульбашок.

Важливих ради - як вибирати компресори для акваріумів

При виборі виробу, варто враховувати, що акваріумні компресори можуть відрізняться своїми технічними характеристиками, так важливе значення мають потужність і продуктивність компресора, залежно від цих параметрів, підбирається виріб виходячи з відомого об'єму акваріума. Менш потужні моделі можуть використовуватися для забезпечення невеликих акваріумів об'ємом до 50 л. , тоді як для акваріумів більшої місткості слід підібрати компресор попотужніше.

Кількість каналів

Також важливе значення має кількість каналів компресора. Компресори для  акваріуми  з двома і великою кількістю каналів можуть обслуговувати відразу декілька акваріумів, чим досягається велика економія електроенергії. Дуже важливо, щоб компресор для акваріума відрізнявся тихою, бажано безшумною роботою. Цьому сприяє наявність віброізолюючих ніжок і наявність системи пригнічення шуму і вібрацій.

В нашому інтернет - магазині можна придбати і інше необхідне устаткування для акваріума:  вимірювальні прилади, аксесуари для монтажу, компресори для акваріума, насоси для акваріума, устаткування для моря і т. д.

 

Корзина товаров