Головна >> Клітки та переноски для гризунів >>

Клітки та переноски для гризунів


Сортування:
Показати:
Клітка для хомяка AnimAll House, 28.5х19.5х27 см
..
485грн.
В наявності
Клітка для гризунів Casita 120 Ferplast
2926грн.
Очікування 2-4 дні
Клітка для хомяків Laura біла Ferplast
1458грн.
Очікування 2-4 дні
Клітка для гризунів Casita 80 Ferplast
1813грн.
Очікування 2-4 дні
Клітка для гризунів 100 Ferplast
2136грн.
Очікування 2-4 дні
Клітка для хомяків Olimpia Gabbia Ferplast
1544грн.
Очікування 2-4 дні
Клітки та переноски для гризунів

Як вибрати клітину або перенесення для гризуна?

Клітина - це житло гризуна в людському житлі. Окрім зручності для хазяїна і безпеки для вихованця вона повинна відповідати ряду вимог, які забезпечать нормальне життя домашнього улюбленця. Тому житла для різних видів гризунів мають різні параметри.

Клітин для морських свинок, щурів і хом'яків

Клітина для морської свинки повинна надавати тварині досить місця для ігор, годування, сну і задоволення природних потреб. Це означає, що їй потрібно бути досить просторою. Мінімальні для утримання однієї тварини-60х40 см, якщо ж їх двоє, то і площа клітини має бути в два рази більше. Щоб уникнути виникнення стресових станів у тварини, а також ожирінні через нестачу руху, висота клітки має бути від 25 смНайкращий матеріал для клітини - пластик в комбінації з металевим дротом. Такі моделі забезпечують досить вентиляції і в той же час не будуть згризені вихованцем, у відмінності від дерев'яних. Пол має бути рівним, його покривають шаром підстилки.

Клітин для щурів повинні мати розмір не менше чим 30х50 см, а для мишей 15х25см. Зручні моделі з горизонтальними металевими лозинами, що знаходяться на відстані 0,5-1см один від одного. Таку клітину встановлюють в затишному місці з хорошим оглядом, щоб тварина мала можливість спостерігати за тим, що відбувається в приміщенні.

Мінімальний розмір клітини для хом'яків 45×45х15 см Вона може бути виготовлена із скла, пластика, металевих грат. Пол украй бажаний рівний, оскільки сітчастий може травмувати лапки звірятка. Один з кутів клітини, по вибору тварини. слід визначити під туалетик. Це допоможе забезпечити чистоту і хороші санітарні умови в клітині.

Піщанок вимагають великого простору для житла. Їх клітина має бути не менше 50×70 см на пару, А її загальний об'єм повинен складати 10литров і більше. При цьому ширина і довжина клітини важливіші, ніж висота. Піддон повинен був високим, щоб малюки не висипали підстилку назовні. Особливо хороші для утримання піщанок двоповерхові комбіновані клітини із закритим першим поверхом, адже ці звірятка погано переносять холод. З цієї ж причини клітину з піщанками слід встановлювати в місці, захищеному від протягів.

Зручних мініатюрних перенесень дозволяють транспортувати улюбленця безпечним чином. Різні моделі розраховані на вихованцеві різних видів і  забезпечують ним комфортне перевезення.

Все для зручності гризунів від Ezoo

Магазин Zoo пропонує вашій увазі широкий вибір кліток для гризунів. Сучасні моделі, у тому числі оснащені спеціальним устаткуванням, що дозволяє тварині підтримувати необхідний рівень фізичної активності, стануть затишним житлом для вашого улюбленця. Вони дозволять йому жити повним, цікавим життям, максимально задовольняючи усі природні потреби. У нашому магазині ви також зможете замовити  аксесуары для клітин корми і вітаміни,   шлеї і поводки, туалети, підстилки і наповнювачі.

Корзина товаров