Головна >> Іграшки для птахів >>

Іграшки для птахів


Сортування:
Показати:
Жердинка для папуг з тканини Ferplast
..
94грн.
Очікування 2-4 дні
Лестничное дерево для птахів Flamingo Climbing Tree
68грн.
В наявності
Іграшки для птахів

чи Потрібні птахам іграшки?

Свійські птиці увесь свій час проводять в умовах обмеженого простору клітини. Саме тому дуже важливо забезпечити домашнім вихованцям можливість цікавого і приємного проведення часу. Сайт магазину Ezoo пропонує широкий вибір різних зоотоваров, включаючи різноманітні іграшки для птахів. Ця категорія товарів не вимагає значних вкладень коштів при здійсненні покупок, і при цьому дозволяє знайти свійським птицям безліч цікавого і корисного зайняття.

Іграшок для папуг

Окремої згадки вимагають іграшки для папуг - цей птах дуже непосидючий, і може випробовувати дискомфорт від одноманітного дозвілля. Рекомендуємо використати іграшки для папуг, що відрізняються невисокою вартістю, і що забезпечують вашим птахам море
У наявність такі іграшки для птахів, як спеціальні гірлянди, по яких папуга може дертися, багато моделей іграшок оснащені спеціальним дзвоником, чіпаючи який, птах зможе насолоджуватися приємним звуком.

Іграшки з люстерками

Також ми пропонуємо іграшки для папуг оснащені люстерками, що обертаються,-багато папуг люблять розглядати своє відображення. Таким чином, вищезгадані іграшки для птахів є досить необхідним і в той же час доступним видом товарів. У нашому магазині ви також зможете замовити усе необхідне для якісного відходу за птахами : корм, годівниці і напувалки, засоби по відходу,   аксесуари, клітини для птахів і підставки під клітини.

Корзина товаров