Product filter
Price  65 - 291грн.
Manufacturer
Головна >> Хімія та ліки в тераріум >>

Хімія та ліки в тераріум


Сортування:
Показати:
Хімія та ліки в тераріум

Все, що вам необхідно знати про хімію і ліки для тераріуму

На сьогодні провідні світові виробники зоотоваров уважно вивчають потреби, що виникають в процесі обслуговування тераріумів. Спектр спеціалізованих хімічних препаратів, що спрощують відхід за тераріумом і його мешканцями, досить широкий. Він включає:

  • засобів для очищення тераріуму;
  • протипаразитарних препаратів;
  • засобів проти хвороботворних мікроорганізмів; 
  • вітамінних і мінеральних добавок;
  • засобів по відходу за мешканцями тераріуму;
  • препаратів для контролю якості води.

Підтримка відмінного санітарного стану тераріуму здійснюється за допомогою засобів для очищення стекол і поверхонь. Такі препарати нешкідливі для його мешканців, але в той же час ефективно видаляють забруднення. Освіжувачі допомагають прибрати неприємні запахи.

Протипаразитарних засобів

Протипаразитарних засобів множина. Вони дають можливість легко виводити з біосистеми тераріуму небажані організми. Їх дія, залежно від препарату, може бути спрямована проти:

  • паразитичних комах, включаючи кліщів;
  • кишкових паразитів.

Своєчасне позбавлення від непрошених мешканців дозволяє уникнути серйозних проблем.

Специфіка хімії для терарриума

хімія Тераріуму здатна з успіхом знищувати шкідливих простих, таких, що легко розмножуються у вологому середовищі, допомагаючи уберегти рептилій від ризику захворювань, що викликаються ними. Це стосується амеб, жгутикових, кокцидий.  

Полівітамінних комплексів допомагають підтримувати імунну систему вихованців на належному рівні, забезпечують ним здорове зростання і розвиток, яскравість забарвлення і довге життя.

Спеціалізованих засобів по відходу за населенням тераріуму підтримують ефектний зовнішній вигляд тварин і зберігають його здоров'я. Наприклад, засоби по відходу за панциром черепах, им6ющие антисептична, протигрибкова і бактерицидна дія, після застосування яких панцир придбаває блиск.

Кондиціонерів для води тераріуму вносять в неї речовини, життєво важливі для  рептилії, що мешкають там, або амфібій. Також вони дозволяють швидко приготувати воду оптимальної якості, не витрачаючи часу на відстоювання водопровідною.

Наш магазин пропонує вам придбати хімічні препарати для тераріуму за розумною ціною. Вони спростять процес відходу за вашими вихованцями, збережуть їх здоров'я, а також допоможуть підтримати їх житло в естетично привабливому стані. У нашому магазині ви також зможете замовити  декор для тераріумутеррариум - фаунариумнаповнювачі і грунтламписвітильники.   EZoo завжди готовий запропонувати все найкраще для ваших улюбленців.

Корзина товаров