Product filter
Price  63 - 390грн.
Manufacturer
Об"єм
Розмір
Обмежувач
Улюбленець
Головна >> Грумінг та догляд за гризунами >>

Грумінг та догляд за гризунами


Сортування:
Показати:
Щітка м`яка для мал.тварин GRO 4948
106грн.
Очікування 2-4 дні
Щітка для маленьких тварин GRO 4949
127грн.
Очікування 2-4 дні
Чесалка для мал.тварин GRO 4955
127грн.
Очікування 2-4 дні
Грумінг та догляд за гризунами

Яким має бути відхід за гризунами?

Незважаючи на порівняно невеликі розміри, гризуни також потребують відходу за власною зовнішністю. У деяких ситуаціях хазяїну досить просто допомогти їм, наприклад, підготувати пісок для купання шиншил. У інших знадобиться груминг, щоб підтримати зовнішній вигляд домашнього улюбленця на гідному рівні. Крім того, клітини гризунів потребують специфічних засобів по відходу, що дозволяють підтримувати житло улюбленця в чистоті.

Видів засобів

Найбільш важливими препаратами для підтримки клітини гризуна в привабливому стані, а також збереження його здоров'я являються:

  • засобів для противапаразитарной обробки, що знищують комах, включаючи клещей - пухоедов;
  • препаратів для дезинфекції клітини;
  • засобів для знищення запаху.

Цією метою розроблені спеціальні противопаразитрарные і антибактеріальні засоби, а також деодоранти. Регулярна обробка ними дає можливість підтримувати місце проживання маленького вихованця у відмінному санітарному стані.

Гігієнічний груминг гризунів досить простий, хазяїну цілком під силу робити його самостійно.

Для цього застосовуються щітки, гребінці, пуходерки, призначені для зняття линяючої шерсті, і масажні рукавиці.

Когтерезы для дрібних тварин дозволяють акуратно підстригти невеликі кігтики. Це дуже важливо, наприклад, при змісті декоративних кроликів. Надмірне відростання їх кігтів може привести до травм пальців або появи неправильно осанки із - за нерівномірного розподілу навантаження. Перші манікюрні процедури кроликові виконують в 1,5-2 місяці. Обрізувати у кігтя треба тільки його неживу частину, відступаючи близько 5 мм від живих тканин, що містять посудини.

Мініатюрні фумрминаторы дозволяють полегшити шерстний покрив гризуна під час линьки і тим самим сприяти відростанню нової шерсті. Його застосування в цьому випадку набагато більш ефективно, чим щітки або гребінці будь - якого типу.

Засобів для очищення шерсті від забруднень можуть бути як спеціалізованими шампунями, так і гігієнічними пудрами для купання.

Де можна замовити якісні засоби по відходу за гризунами?

Наш магазин пропонує вам засоби по відходу за гризунами. У нас ви знайдете як препарати і пристосування для груминга, так і засоби, що дозволяють підтримувати клітину малюка в чистоті. У нашому магазині ви також зможете замовити корми і вітаміни,   шлеї і поводки, клітини, перенесення, аксесуары для клітин, підставки, іграшки для гризунів. Магазин eZoo завжди готовий надати усе необхідне вашому питому за розумною ціною. Ми піклуємося про ваших чотириногих друзів.

Корзина товаров