Головна >> Гігієна будинку >>

Гігієна будинку


Сортування:
Показати:
Аерозоль з котячою м`ятою TRIXIE
..
65грн.
В наявності
Гігієна будинку

Якщо у будинку собака, позабодьтесь про правильне прибирання

найчастіше виникають при утриманні тварин проблемами є: плями, запах і шерсть на одязі і килимах. Місце вихованця вимагає регулярної обробки дезинфікуючими засобами, щоб виключити скупчення на нім хвороботворних мікроорганізмів.

Засобів по відходу за будинком

У наш час існує безліч засобів по відходу за будинком, що дозволяють містити житло, в якому мешкають тварини, в абсолютній чистоті і ідеальному санітарному стані. Їх застосування дає можливість усувати забруднення, запах, дезинфікувати поверхні, причому робити усе це без ризику для тварин і людини.

Бактерицидних препаратів випускаються у формі спреев і рідин для протирання поверхонь. Вони дозволяють знищувати бактерії, віруси і спори грибків на різних поверхнях. Частенько їх дія скомбінована з видаленням плям.

Засобів для знищення запахів бувають різної природи. Найбільш ефективні з них - ферментні і кислородосодержащие. Препарати на основі ферментів включають речовини, що дозволяють зруйнувати відходи життєдіяльності тварини природним чином навіть якщо пляма несвіжа. Засоби, що містять активний кисень, знищують забруднення, а разом з ними і запах, за рахунок руйнування плями окисленням. І в тому, і іншому випадку все, що залишиться від забруднень, не пахнутиме і легко віддаляється водою. Якщо пляма в'їдалася або запахом насичена всмоктуюча поверхня, процедуру слід зробити кілька разів.

Корисним засобом особистої гігієни, що гарантує чистоту у будинку, є гігієнічні боягузи для молодих тварин і течных сук, а також одноразові пелюшки. Їх використання істотно скорочує час на прибирання.

Секрети від Ezoo

Важливу роль в підтримці порядку грають коректори поведінки. До їх числа входять:

  • антигрызины;
  • препаратів для відлякування;
  • засобів для залучення.

Окрім хімічних препаратів, для корекції поведінка застосовується також спеціальні пристрої. Наприклад, пристосування проти гавкоту собак, яке забезпечує тишу і спокій таким, що оточує.

Прибирання будинку і чищення одягу від випавшої шерсті тварин - зайняття копітке і стомливе, якщо не мати під рукою потрібних пристосувань. Особливо якщо шерсть тонка і м'яка. У вирішенні цієї проблеми допоможуть спеціальні щітки і липкі валики для чищення. Вони дозволять впоратися зі збором шерсті з предметів швидко і ефективно.

В нашому магазині ви знайде безліч різних засобів і пристосувань, які забезпечать гігієну вашого будинку і полегшать проведення прибирання за тваринами. Якість і ефективність представлених товарів гарантовані їх виробниками. У нашому магазині ви також зможете замовити наклейки і таблички для собакодяг для собак, перенесення і сумки для собак, амуніцію, будки і вольєри.   eZoo завжди готовий допомогти вам піклується про улюбленців якнайкраще.

Корзина товаров