Product filter
Price  170 - 5757грн.
Manufacturer
Особливості
Об`єм ставка
Головна >> Фільтри та помпи для ставків >>

Фільтри та помпи для ставків


Сортування:
Показати:
Фільтр проточний для ставка AquaЕl MAXI
Інноваційний фільтр високої якості Aquael MAXI забезпечить надійне очищення води в ставку, об'ємом до 15 000 літрів.Високоефективна фільтрація забезпечується несколькоэтапной очищенням механічними і біологічними методами за допомогою кокосових матів, рифлених поролонових губок, полипропиленовых куль..
Немає в наявності
Фільтри та помпи для ставків

Чому не варто недооцінювати важливість фільтрації ставка?

Фільтрація ставка має дуже важливе значення для здорового функціонування його екосистеми, дозволяє добитися привабливішого зовнішнього вигляду - своєчасне очищення ставкової води дозволить уникнути її замутнения і позеленіння, зменшить ризик виникнення різних захворювань в мешканців ставка, стимулює зростання підводних рослин, виключає наявність критичної кількості різний великий частки бруд, важкий елемент.

Асортимент

Для здійснення очисних заходів, рекомендуємо ознайомитися з пропонованими нашим сайтом Ezoo устаткуванням, за допомогою якого здійснюється високоякісна фільтрація ставка,-це широкий вибір проточних і напірних фільтрів, а також розділ, в якому можна придбати окремі компоненти і запасні частини для устаткування, що фільтрує.

Специфіка сучасних фільтрів

Сучасних проточних фільтрів можуть використовуватися у великих водоймах, фільтрація ставка таким устаткуванням дозволяє видалити частки бруду, виконати ультрафіолетову стерилізацію (для видалення зелених водоростей), також доступні хімічне і біологічне очищення води. При вибору устаткування, що фільтрує, рекомендуємо враховувати його продуктивність, звертати увагу на надійність, зручну експлуатацію, з можливістю простого і легкого обслуговування (очищення матеріалів, що фільтрують, проста заміна фільтрів, і т. д. ). Своєчасна фільтрація ставка дозволить уникнути непотрібних проблем.

В нашому магазині ви також зможете придбати  наповнювач для фільтру, уф стерилізатори, хімію  і ліки для ставкової води  товари для  відходи за ставком.

Корзина товаров