Product filter
Manufacturer
Головна >> Електронні пристрої та контролери >>

Електронні пристрої та контролери


Сортування:
Показати:
KIT TIMER таймер до акваріума CAYMAN
Немає в наявності

Вода, як місце існування живих організмів, має ряд характеристик, прямо або що побічно впливають на істот, що живуть в ній. Тому акваріум, що є контрольованою моделлю водойми, потребує своєчасного визначення основних показників, що характеризують стан водного середовища. Сучасна техніка дозволяє отримувати такі дані постійно, не прибігаючи при цьому до складних дій. З метою зменшення витрат зусиль акваріуміста створені сучасні електронні вимірювальні прилади для акваріумів.

Вибираєте вимірювальні прилади для акваріумів?

Компаній, що випускають устаткування і, уважно стежать за запитами сучасної акваріумістики і практично для кожного важливого параметра розроблений необхідний вимірювальний прилад що дає можливість отримання об'єктивних даних на даний момент. Це дозволяє швидко і точно реагувати на процеси, що відбуваються в акваріумі, і підтримувати баланс в нім.

Видів вимірювальних приладів для акваріума

Цільових призначень акваріумних датчиків і контроллерів - множина. Це може бути прилад для виміру води відносно неї:

  • температур;
  • pH;
  • редокс - потенциала;
  • rH;
  • солоності;
  • динаміків хвилевої течії;
  • рівня.

Це не єдині області, де в допомогу акваріумістові приходить сучасна високоточна техніка.

Рекомендації від експертів

Підбір необхідної техніки залежить від біосистеми акваріума і потреб його мешканців. У деяких ситуаціях вимірник може бути об'єднаний з відповідним типом акваріумним устаткуванням, утворюючи функціональну пару, в яку входять пристрій, що регулює той або інший параметр, і прилад вимірювальний. Така система дозволяє включати або вимикати акваріумне устаткування в міру необхідності.

Наприклад, датчик температури об'єднується в єдину систему з обігрівачем. pH- контроллер об'єднується з системою подання вуглекислого газу. Оскільки надлишок CO 2 викликає зміну значень pH, відхилення цього показника від нормальної величини в 6,8-7,2 свідчить про перенасичення ним води. що небезпечно для водних тварин.

Магазин eZoo пропонує вам прилади вимірювальні для акваріумів різноманітного призначення, включаючи сенсори, контроллери і датчики до різноманітного устаткування. Ознайомившись з нашим асортиментом, ви зможете підібрати і купити те, що необхідно. Ми завжди готові запропонувати все найкраще для вашого акваріума.

Корзина товаров