Product filter
Price  143 - 7599грн.
Manufacturer
Головна >> Комплектуюче освітлення >>

Комплектуюче освітлення


Сортування:
Показати:
Комплектуюче освітлення

Які комплектуючі для освітлення акваріумів бувають?

Для правильної роботи систем освітлення на люмінесцентних лампах дуже важливою є наявність якісної системи баласту. Ми пропонуємо баласт для люмінесцентних ламп, конструкція якого забезпечує максимально швидку і просту установку замість того, що вийшов з ладу. Електронний баласт є робочою частиною освітлювальної системи, забезпечує роботу люмінесцентної лампи в нормальному режимі. Основним призначенням баласту є обмеження струму в схемі підключеної лампи.

Комплектуючі для освітлення акваріумів

На сайті товарів Ezoo ви можете придбати баласти різних виробників, розрахованих на установку в освітлювальні прилади різної потужності. При виборі баласту переконаєтеся у відповідності цієї моделі товару і її технічних характеристик вашому освітлювальному
Баласт для ламп є досить компактним і зручним для установки компонентом освітлювальної системи. Частенько цей елемент є найуразливішим при тривалій експлуатації освітлювального устаткування, тому у разі виходу баласту з ладу, немає необхідності здійснювати повну заміну світильника, досить тільки підібрати баласти на нашому сайті, при цьому запрашиваема ціна досить прийнятна і розумна.

Корзина товаров