Головна >> Амуніція для собак >>

Амуніція для собак


Амуніція для собак

"Обмундирування" для вашого собаки

Амуніція для собак - це своєрідне "обмундирування" тварини, призначене для яких - небудь цілей. Найбільш поширеною є повсякденна амуніція для прогулянок. Фактично це набір з пристосувань, який забезпечує "зв'язок" між твариною і його хазяїном. До неї відносять:

Для яких функцій використовують амуніцію для собак?

Амнуницию для собак можна розділити на декілька категорій. Функціонально її розділяють на:

  • повсякденну;
  • дрессировочную;
  • виставкову;
  • спеціальну
  • амуніцію для цуценят.

Особливості вибору амуніції

Простий набір повсякденної амуніції для дорослого собаки складається з нашийника або шлеї, поводка і намордника. Це той "джентльменський" комплект, без якого доросла тварина не повинна виходити на вулицю. Варіацій повсякденного спорядження може бути маса, залежно від породи, активності собаки і особистих смаків її хазяїна. На нашийнику бажано закріпити адрессовку будь - якої моделі.

Маленькому цуценяті для його першої прогулянки купують нашийник або шлею і перший поводок, довгою до 1. 8 м з легким карабіном. І те, і інше не має бути важким - амуніція не повинна перевантажувати малюка. У цьому віці категорично не варто купувати нашийники типу зашморга. До 6 місяців такі моделі можуть серйозно травмувати цуценя. Особливої уваги при підборі амуніції для малюка вимагає її безпеку. Нашийник має бути правильно підібраний за розміром - провисаючи, він може привести до серйозних неприємностей.

Дрессировочная амуніція включає пристосоване для навчання спорядження. Вона підбирається відповідно до рекомендацій інструктора.

Спеціальна амуніція підбирається для особливих випадків - полювання, поїздки, піші подорожі і так даліВона підбирається залежно від того, чим займатиметься собака.

Виставкова амуніція або так звана ринговка - набір спорядження, в якому собака братиме участь у виставці. Це або поводок - нашийник, що не має карабіна, або комплект, з поводка з нашийником. Найчастіше використовується нашийник - удава або напівзашморг. Ринговка має бути витонченою, легкою, нарядною і не відволікати уваги від самого собаки.

Магазин eZoo пропонує широкий вибір амуніції для собак, а також аксесуарів до неї Ознайомившись з нашим асортиментом, ви зможете підібрати моделі будь - якого цільового призначення для різних порід і віків.

Корзина товаров