Product filter
Price  30 - 931грн.
Улюбленець
Довжина зубців
Головна >> Гребінці та щітки для собак >>

Гребінці та щітки для собак


Сортування:
Показати:
Пуходерка для середнє та довгошерстих собак та котів PREMIUM Ferplast
349грн.
Очікування 2-4 дні
Двостороння щітка GRO 5762 Premium Ferplast для догляду за шерстю
245грн.
Очікування 2-4 дні
Гребінець-Щітка для собак дерев`яна подвійна овал TRIXIE
106грн.
В наявності
Щітка-чесалка овальна GRO 5806 Ferplast
238грн.
Очікування 2-4 дні
Гребінці та щітки для собак

Усі секрети груминга собак 

Груминг це сукупність процедур по гігієнічному відходу за твариною, що дозволяють надати йому ефектному і приємному зовнішньому вигляду. Він включає підтримку у відмінному стані шерсті, включаючи стрижку і укладання, чищення вух і зубів, підстригання кігтів і догляд за шкірою.

На сьогодні робиться безліч спеціальних пристосувань, за допомогою яких можна добитися ідеального зовнішнього вигляду своєї тварини.

Засобів для відходу за шерстю

Відхід за шерстю здійснюється за допомогою :

  • різних гребінців;
  • масажних щіток;
  • щеток - пуходерок і щіток для видалення підшерстка;
  • щіток для купання;
  • триммеров,
  • колтунорезов;
  • скребел для шерсті;
  • щіток - рукавиць, ножиць різної модифікації;
  • машинок для стрижки.

Усе це різноманіття дозволяє не лише надати собаці відмінному зовнішньому вигляду, але і забезпечити здоровий стан шерсті і шкірного покриву. Масажні щітки і рукавиці роблять це за рахунок поліпшення забезпечення кров'ю шкіри і волосяних цибулин під час процедур. Триммер дає возморжность видалити випадну шерсть, а також прорідити шерстний покрив, стимулюючи його оновлення. Колтунорезы дозволяють вчасно видалити шерсть, що сплуталася, і запобігти облисінню і запаленню шкіри під нею.

Особливості застосування

Важливим інструментом по відходу за домашнім улюбленцем стануть щипці для витягування кліщів. У разі попадання на собаку кліщ упивається в шкіру. При спробі витягнути його руками або звичайним пінцетом комаху можна просто розірвати, залишивши щелепи в шкірі. Це призводить до виникнення наривів. Тому щипці для видалення кліщів - потрібне і незамінне пристосування.

Для відходу за кігтями призначені когтерезы. Кігті собакам слід регулярно підрізувати. Надмірне їх відростання погано впливає на ходу, заподіює незручність собаці і не дозволяє лапі правильно сформуватися. Стрижку роблять з обережністю, щоб не зачепити кровоносну судину. Створені для цього когтерезы можуть мати форму щипчиків або гільйотини. Вони влаштовані так, щоб легко відрізувати частину кігтя, що відросла, одним рухом.

Після обрізання кігті, край, що утворився, слід зашліфувати. Для цього призначені спеціальні пилки.

Приємним пристосуванням є ванна для купання собак. Вона є зручною доладною конструкцією невеликого об'єму, що має зливний отвір. Такі ванни можуть мати вбудований індикатор температури води.

В нашому магазині представлений широкий спектр інструментів для груминга собак. У нашому магазині ви також зможете придбати все для   відходи і гігієна собаки і будинки, а також косметику, одяг для собак, перенесення і сумки.  Тут ви знайдете безліч необхідних пристосувань за доступною ціною, які допоможуть вашому вихованцеві виглядати якнайкраще.

Корзина товаров