Головна >> Аксесуари для птахів >>

Аксесуари для птахів


Сортування:
Показати:
Жердинка, 2 шт Ferplast
..
53грн.
Очікування 2-4 дні
Ванночка зовнішня для папуг Trevi 4405 Ferplast
Багато птахів люблять купатися, тому в клітині має бути встановлена купалка.Купалка для птахів дрібних порід виготовлена з високоякісного пластика, завдяки чому безпечна для здоров'я птаха.Легко встановлюється на місце дверей.Габарити (Д х Ш х В) 14 х 15 х 13 см..
139грн.
Очікування 2-4 дні
Жердинка для птахів дерев`яна з кріпленням 18смх12мм; 3шт Savic
Savic ДЕРЕВ'ЯНА ЖЕРДИНКА жердинка для птахів з кріпленнямДерев'яна жердинка для маленьких птахів.Має кріплення до клітини.Жердинка легко встановлюється.Надійно кріпиться в різних місцях клітини...
164грн.
В наявності
Аксесуари для птахів

Що робити, щоб створити комфортні умови для вашого птаха?

Життя птаха в людському житлі накладає на них масу обмежень, у тому числі у використовуваному просторі. Тому завдання дбайливого хазяїна - надати птахові максимум зручностей. Це дозволить зберегти здоров'я і відмінний фізичний стан пернатого друга.

Які аксесуари потрібні?

Нині існує безліч корисних аксесуарів, що роблять життя птахів комфортнішої і що дозволяють їй проводити повноцінне життя в обмеженому просторі.

 • Підстилок в клітину дозволяють містити птахів в чистоті, полегшуючи відхід за ними. При їх використанні клітина набуває приємного вигляду.
 • Компактних клітини - перенесень пристосовані для транспортування птахів. Невеликий розмір і надійність дозволяють спокійно і безпечно перевозити птаха у разі потреби.
 • Різноманітних жердинок дають можливість раціонально використати внутрішній простір клітини. Вони можуть мати різний дизайн і при їх допомозі можна створювати цікаві просторові композиції.
 • Утримувачі для фруктів і овочів дозволяють птахам живитися зручним і природним чином завдяки правильному розташуванню їжі. Вони зроблені з урахуванням видових особливостей пернатих.
 • Використання спеціально пристосованих горщиків - хороший спосіб розмістити в клітині живі рослини. Це допоможе як забезпечити вихованців зеленою підгодівлею, так і декорувати її, перетворюючи клітину або вольєру на повноцінний куточок живої природи.
 • Усім тваринам потрібні гігієнічні процедури і птахи не виключення. Басейни допоможуть птахові вдосталь насолодитися купанням. Такий басейн може бути наповнений водою або піском, залежно від видових особливостей пернатих.
 • Пристосувань для заточування дзьоба враховують одну з основних важливих необходимостей птахи і дозволяють їй її задовольняти зручно і гігієнічно.
 • Різних драбинок дозволяють вихованцям підтримувати фізичну активність, зберігаючи хорошу фізичну форму в обмеженому просторі.
 • Гнізд використовуються в період розмноження і спаровування. Вибір моделей досить широкий як з точки зору дизайну, так і відповідності видовим особливостям пернатих.

Три причини вибрати аксесуари для птахів в eZoo

 1. В нашому магазині представлений широкий вибір аксесуарів для птахів за розумною ціною.
 2. Ознайомившись з пропонованим асортиментом, ви зможете підібрати те, що буде за смаком як вам, так і вашому вихованцеві.
 3. Магазин eZoo піклується про потреби ваших вихованців і завжди готовий запропонувати найкраще. У нашому магазині ви також зможете замовити усе необхідне для якісного відходу за птахами : корм, годівниці і напувалки, засоби по відходу, іграшки,   клітини для птахів і підставки під клітини.

Корзина товаров